שמח קצת עצוב: הסיפור של רות (אור) ושרון

21.11.2016

הן הכירו ביום הולדת של חברה משותפת. שרון נדלקה על אור ומשם צמחה אהבה גדולה. אבל הסוף של הסיפור הזה קצת שמח, הרבה עצוב. בבוקר שלאחר החתונה התעוררו שרון ואור במלון בתל אביב, כשאור לא מרגישה טוב,  ולבסוף התבשרו שהסרטן של אור חזר. 

ביום הולדת של חברה משותפת, שרון נדלקה על אור. היא שמה לב שעל הקולר של ג'וק, הכלבה של אור, מופיע מספר הטלפון שלה. היא יזמה, וביקשה מחברה שתעזור לה לתפוס את הכלבה ולרשום את מספר הטלפון. משם הכל היסטוריה.

הן לא חוו "הצעת נישואים" הן פשוט הלכו לים ושוחחו על כך והחליטו שהגיע הזמן להתמסד. הן החליטו ושמרו על כך בסוד, הן סיפרו למשפחות בארוחה משותפת, כבר באותו שבוע.

הן השקיעו והלכו לראות לא מעט מקומות ובסוף חזרו למקום הראשון שראו, הנחלה בבית עובד. "כי משהו במקום הזה פשוט סחף אותנו. הרגשנו שזה בדיוק אנחנו."  

"הלילה שלפני היה קצר מאוד. מצאנו את עצמנו עושות שינויים אחרונים בסידורי הישיבה, מכינות את כל הציוד שצריך לקחת איתנו בבוקר ובעיקר היינו בהיי מטורף. צילמנו את עצמנו משתגעות וצוחקות מרוב לחץ והתרגשות. התחלנו את הבוקר בארוחה מפנקת ואחרי שהרמנו כוסית לחיים התחלנו להתארגן. 6בדרך לגן עצרנו להצטלם ביער בן שמן ובחוף פלמחים.

2

הגענו לאולם לצילומים ראשונים עם המשפחה וההתרגשות הגיעה לשיאה! סמדר שיר שחיתנה אותנו הגיעה למקום ועשינו חזרות אחרונות לקראת הטקס.

"ואז הכל התחיל…החופה הייתה מרגשת בטירוף. ראינו שכולם מסתכלים בקשב רב, הרבה אפילו בכו. הייתה דממה מוחלטת בקהל. ברגע שהחופה הסתיימה בבת אחת כל הלחץ ירד והתחיל הטירוף: נשיקות, חיבוקים, ריקודים… היה משוגע לגמרי.

 

קליאנטה חיממו לנו את הרחבה

בסוף האירוע, על אף שהיה עדין מאוד קריר בחוץ, הן קפצו לבריכה. "את שתינו זרקו ואחרינו קפצו למים עוד כמה שיכורים אמיצים. אחר כך סיימנו את הערב והגענו הביתה גמורות ומרוצות..מיותר לציין שבהיי מטורף."

משפט לסיום:
ללא ספק היום המאושר בחיינו

לצערנו המחלה ניצחה את אור, אבל לא את האהבה.

 

נותני השירות:

מקום האירוע: הנחלה, צומת בית עובד
צילום סטילס: איגור לובנסקי
צילום וידאו: ניר סלדינגר
מוסיקה: קליאנטה
שמלות: רגעים בלבן – טניה לוגובסק
איפור ושיער: בני נאשי