הסיפור של טל ותם

06.01.2017

הן הכירו בתנועת נוער, בשנת שרות לפני עשור, שש שנים הן לא חיברו את הקשר הנפלא לאהבה, עד שנפל האסימון….
טל, סטודנטית לקלינאות תקשורת ומורה פרטית ותם, מדריכה בפנימיה
מתגוררות ביחד בירושלים עם ג"רי (הכלבה)
"יצאנו לשנת שירות באותה תנועת נוער בגרעינים שונים לפניי עשור.
לאחר שנת השירות התגייסנו לנחל וטירונות התחיל בינינו קשר חברי.
שמרנו על קשר אפלטוני 6 שנים, בהן צברנו חוויות משותפות בעיקר מטיולים משותפים. לפניי 4 וחצי שנים התחלנו להבין שהקשר יכול להיות הרבה יותר מעניין :)"

תם היא בחורה צנועה ולא כל כך התחברה לנושא החתונה "הנושא עלה כמה פעמים אך תם לא ככ הבינה בשביל מה צריך את כל הטררם.." אך דווקא היא זו שהציעה לבסוף. ביום הולדתה של טל, תם תכננה טיול רומנטי באזור ים המלח ואחריו תצפית במנחת מסוקים של מצוקיי דרגות. עלינו לתצפית, הסתכלנו על הנוף, ותם שלפה טבעת מושלמת, כמובן שטל מיד הסכימה.


"מהרגע הראשון ראינו את החתונה כפרויקט המשותף הראשון שלנו, היה חשוב לנו לחלום יחד איך אנחנו רוצות שיראה התהליך, הדרך והאירוע כולו ולהצליח להגשים את הכל בצורה הכי מדויקת שאפשר. מאוד נהנינו מהתכנון ומהתהליך המשותף שעבנו יחד. השיא עבורנו היה בניית הטקס-לימוד של הטקס עיצובו והתאמתו לחיינו."
"בשלושת הימים שלפני האירוע בחרנו לא להיות יחד (תכננו שבוע שלם אבל לא היינו מסוגלות). טל נסעה למשפחה בצפון ותם נשארה בבית. בלילה האחרון טל נסעה הביתה יחד עם חברה ותם נסעה למשפחה שלה, לא לפניי שהשאירה לטל מלא הפתעות בבית…"
הן נפגשו רק אחריי שהתארגנו, על אף שהיו באותו בית. כל אחת הייתה בקומה נפרדת והחברות והמשפחה עזרו שזה יצליח.. המפגש היה אחד הדברים הכי מרגשים ויפים שחווינו.

ואחריו יצאנו ליום צילומים-שם רמות ההלם והחרדה של תם עלו וגלית הצלמת הייתה צריכה להפוך להיות גם פסיכולוגית- יש לה עתיד מובטח במקצוע.

הגענו למקום האירוע והבנו שוב עד כמה המקום שבחרנו היה מושלם הכל היה קסום טבעי עם אווירה רגוע ושלווה ויחד עם זאת הכל תקתק בדיוק כמו שקבענו בפגישת ההפקה.
רוני פרי המקסימה ליוותה אותנו לחופה עם השיר when you say nothing at all החופה הייתה מרגשת ומיוחדת ובעיקר הרגישה כאילו נכתבה ממש עלינו. ערכו אותה שניי חברים טובים שלנו ובירכו בה האנשים שקרובים אלינו. 

אחרי החופה היה אוכל מעולה של ליאב קייטרינג. ואז ריקוד לא מקצועי בעליל אבל מרגש באותה מידה, ומסיבה מטורפת שעלייה אחראית לא אחרת מאשר מיכל שר המהממת .


נשארנו עם החברים הקרובים והמשפחות האוהבות, הכי מרוצות בעולם, מאושרות ממש כאילו זה יום החתונה שלנו ויותר מהכל מאוהבות!!!

 

משפט לסיום:
תעשו את זה שלכן!!

 

נותני השירות:

מקום האירוע: חוות דרך ארץ
צילום: גלית סבג ואמיר גנון ל"רגעים נפלאים"
צילום וידאו: גלית סבג  |   עריכה: רגעים נפלאים
מוסיקה: מיכל שר
שמלות: תם-שרית בר זוהר טל-יריד טרנדה
איפור: מאיה גילרמן
שיער: דורית מדמוני