"חתונה מקסיקנית" נני ויעל

19.02.2017

הן הכירו באינטרנט, וחיפשו לחגוג "חתונה אחרת". לאחר שלוש שנים החלום התגשם. והן נישאו בחתונה מיוחדת מלאה בשיק ובסטייל "מקסיקני". והכי חשוב, מלאה באהבה.

נני (31) אשת שיווק  ויעל (35) פסיכולוגית במקצועה, הכירו לפני 3 שנים באינטרנט, כיום מתגוררות יחד ברחובות, והאהבה פורחת.

את ההצעה תכננה יעל. "נסענו לחופשה בצפון והשארנו משפחה שתדאג לכלבה ולחתול שלנו." יעל דאגה לצלם את החיות מראש עם הטבעת, וכשנני בדקה מה שלומם, שלחו לה תמונות שלהם עם הטבעת. באותו הזמן יעל חיכתה בחדר אחר עם הטבעת ויין, וכשנני באה לשאול מה פשר התמונות, פגשה את הטבעת פנים מול פנים. המשפחות קיבלו את ההצעה באהבה ושמחו מאוד.

בחיפוש המקום, הן חיפשו להתחתן במקום קצת "אחר". משהו מיוחד ולא בסטנדרט האולמות הרגילים.  נני תמיד רצתה להתחתן ביפו העתיקה. המקום השני שהן בדקו היה ה"חמאם", והא ענה להן על שתי הדרישות הללו. "ממש התאהבנו בו ולא חיפשנו יותר." את המקום הן תיבלו בעיצוב מרהיב, על השולחנות הציבו תפריטים מעוצבים. פרחים בכל מקום, על השולחנות, תלויים באוויר, כדורים צבעוניים, ואפילו פיניאטה מחייכת.

"רצינו חתונה עם אוירה מקסיקנית, אבל בצורה מעודנת וללא דברים כמו "קורונה" או סומבררו, ולכן הלכנו על עיצוב צבעוני ופיניאטה, בשביל להוציא קצת אגרסיות שהצטברו בתהליך סידור ישיבת המוזמנים. "

את יתר ההכנות הן לקחו ברגוע. "מצאנו שמלות בקלות, הבחירות היו די מהירות ופשוטות." הן התארגנו ויצאו לצילומים יחד עם שני צדיקריו הצלמת..

את הטקס הן בחרו לעשות שלהן. לא באופי דתי וכתבו את רוב הטקס בעצמן. "לא רצינו טקס דתי או עם זיקה לדת, מראש. היה חשוב לנו לעשות אותו כמה שיותר אישי ושלנו. די מהר ידענו שחברה של נני, שירלי, מתאימה לתפקיד, מכיוון שכריזמטית, בעלת יכולות הנחיה, מכירה אותנו היטב, וגם מאוד רצתה. יעל ושירלי כתבו יחד את הטקס, כאשר החלטנו מראש שיורכב רובו ככולו מברכות של חברים ומשפחה, ובסוף גם מברכות אחת לשניה."

נני בחורה עם אמונות טפלות, ולכן הן החליטו לנפריד כוחות מספר ימים מראש. בלילה לפני נני ישנה עם הכלבה אצל אמא שלה ושמרה על פרופיל נמוך, ויעל נשארה עם החתול בדירה, ויצאה עם חברים לבירה.

איך היה יום האירוע?

"במילה אחת- חם. מלא איפור ואוגוסט, ליד הים. אבל גם מאוד מרגש, מלחיץ, משמח וכיף. הטקס היה מדהים, חוץ מזה ששכחנו את הברכות שלנו בחדר האחורי, והיינו צריכות למשוך זמן עד שהביאו לנו אותן. יעל שתתה מלא, ונני שדווקא יש לה היסטוריה של ריקודים על ברים, בקושי שתתה משהו.

עשו לנו הפתעה עם עשרות קאפקייקס "מיניונים", דמויות שאנחנו אוהבות, שחברים הכינו. בכלל, הרגשנו המון אהבה ופרגון מהחברים והמשפחה, והיה ממש מדהים."

תארו מה היה ואיך הרגשתן בסוף האירוע?

"עייפות. את שאריות האוכל נתנו למשפחה, מכיון שנסענו למחרת ל"בראשית". החלטנו מראש לחזור לישון בבית ולא באיזה מלון, כי הכי נעים. בסוף האירוע לקחנו את מה שנשאר מהקאפקייקס, וכך אם מישהו היה מסתכל בחלון שברחוב שלנו בשעה 3 בבוקר, היה רואה 2 כלות סוחבות ארגזים של קאפקייקס "מיניונים". וכן, ספרנו את הצ'קים בלילה. לא מתביישות."

אילו טיפים הייתם נותנים לזוג שעתיד להתחתן?

"לגבי העיצוב – תקבלו הצעות מחיר מטורפות. חשוב להדגיש שאפשר לעשות הרבה עם מעט, ולא לפחד להתמקח. לבחור אנשי מקצוע שיש לכם איתם כימיה טובה, זה חשוב ביותר. תשקיעו באוכל טעים, אלכוהול משובח ומוזיקה טובה. אה, ובמציאת בן הזוג הנכון."

מה צופן העתיד?

"ילדים, גדר לבנה, לברדור. כל השיט הבורגני."

משפט לסיום:

"תהפכו את האירוע לשלכם, אל תפלו לקלישאות כמו טקס בנוי מראש. עם זאת, תתחשבו באורחים שלכם, לא צריך לעשות להם חיים קשים, הם גם ככה משקיעים בכם כלכלית ובנוכחותם. אל תתנו לאחרים להחליט עבורכם, בסופו של דבר אתם צריכים להרגיש טוב עם היום הזה."

 

 

נותני השרות:

מקום האירוע:  החמאם

צילום סטילס:   שני צדיקריו
צילום וידאו:   יונתן קנסקביץ' – סיפור הפקות
מוסיקה:   מאיה B
שמלות:   נני- אלון ליבנה. יעל – רינה בהיר
איפור ושיער:  נני: איפור- אושרת פריצקי, שיער- דקל עוז. יעל: ליאור לב (שניהם)