חתונה חוקית בארץ – פבי ועמרי

05.03.2017

פבי ועמרי הכירו תוך כדי ריקוד..ולבסוף נישאו באופן חוקי, בו יכלו לשנות את הסטטוס במשרד הפנים ל"נשוי" דרך ייפוי כוח.

פבי ועמרי הכירו בלהקת ריקודי עם. שניהם רוקדים. פבי רקד במקור בלהקה של נצרת עילית ועמרי רקד בלהקות המחול של גבעתיים. כשפבי עבר לגור במרכז הוא הצטרף ללהקה בה עמרי רקד ושם פגש את עמרי כחייל שהגיע מחופשה מהטירונות. "לאחר שדיברנו קצת גילינו ששנינו שירתנו באותו בסיס (בה"ד 10) ונוצר לנו עוד נושא לשיחה מלבד ומאז אנחנו בזוגיות מאחורי הקלעים ועל הבמה". 

בימים אלו חוגגים 8 שנות חברות, שנה וחצי מתוכן נשואים. כיום מתגוררים ביחד ברמת גן.
אחרי הרבה ויכוחים של מי יציע למי, פבי החליט להרים את הכפפה ולאחר הרבה מחשבה של איך תהיה ההצעה שמתאימה לשניהם. "יצאנו לארוחת ערב בשרונה ופבי חשב להציע במסעדה אך כיוון שהמסעדה הייתה עמוסה זה הרגיש לא מספיק אינטימי לאירוע כזה חשוב אז לאחר הארוחה טיילנו במתחם ובספסל בשולי המתחם" פבי פשוט הוציא את הטבעות והתחיל להחנק מרוב התרגשות.

תכנון החתונה
"שנינו מנהלים את חיינו במרכז והיה ברור לנו שאנחנו לא מתחילים לטרטר את החברים למקומות בלתי נגישים, היינו בחתונה של חברה בלב תל אביב והתאהבנו ברעיון להגיע לחתונה במונית בזול וככה לשתות ולהנות ללא דאגה. לכן הסכמנו שזו תהיה חתונת צהריים בתל אביב- היה לנו מאוד חשוב שלחברים שלנו יהיה נוח וכיף להגיע והחתונה תתאים לסגנון חיים שלנו."
פבי הוביל את כל נושא עיצוב האירוע אשר היה לו הרבה יותר חשוב מאשר לעמרי.

החתונה הייתה ב 2015-06-06. הם נישאו במסיבה בארץ, בגלריית מאירהוף בשבת בצהריים, אשר כלל בתוכה טקס חופה מרגש.

"היה יום מרגש בטירוף- התארגנו יחד במלון הבוטיק טריאסטה Triestee בנווה צדק, קמנו בבוקר לפני שהחברים והצלם הגיעו ,עשינו סיבוב בשכונה כולל קפה ומאפה ואז התחלנו להתארגן יחד, כיוון שאנחנו גברים ההתארגנות היא מאוד קצרה פשוט הצלם משך את זה קצת יותר (שמנו את הנעליים 200 פעם ויש לנו 300 תמונות של השלב הזה 🙂 "

את הטקס הם  כתבו יחד עם עורכת הטקס סמדר דקל נעים מארגון הויה. "הטקס היה מרגש ואישי מאוד – אחרי שלמדנו יחד עם סדר את הטקס היהודי המסורתי עשינו לו התאמות לפי הרצונות והדברים שחשובים לנו כך שיצא טקס עם זיקה אדירה לדת אך מאוד אישי. לאחר שהאורחים הגיעו ואכלו ,ערכנו את טקס חופה והיה מרגש  ואישי מאוד."

 

מרגע שבירת הכוסות הרחבה התמלאה  "מסיבת חתונה הייתה מטורפת. היא התחילה ב 12:00 ונמשכה עד 19:00."  חלק מההפתעות שהחברים עשו לכבוד האירוע היה ריקוד הפתעה של הלהקה בהם הם חברים יחד עם החברות של עמרי מהתואר, וגם ריגשו בסרט וידאו של חברי ילדות של פבי.

 

"כיוון שהיה לנו מאוד חשוב גם להרשם כנשואים בתעודת הזהות והבנו שאין לנו זמן לטוס לחו"ל לבצע חתונה אזרחית, היינו הראשונים בארץ שהתחתנו דרך חברת eWed ופרצנו את הדרך לרישום במשרד הפנים באמצעות נישואין בחו"ל דרך ייפוי כוח." לEWED הם הגיעו הגענו  דרך פרסום בפייסבוק בזמן שהם חיפשו זוג גאה שרוצה להתחתן. " כיוון שזה היה לאחר ש'התארסנו' אמרנו שבמקרה הכי גרוע וזה לא יצליח נטוס לחו"ל כפי שתכננו ונתחתן אזרחית שם. בפועל לשמחתנו הצלחנו לפרוץ פה את הדרך לזוגות מכל הסוגים להתחתן בצורה אזרחית בלי לצאת מהארץ ולא היינו צריכים לטוס."
את הלילה שלפני ואחרי, בילו בבית מלון. "כיוון שהתחתנו ביום שבת בצהריים, היה לנו חשוב להיות במלון לילה לפני ואחרי. חברה טובה של פבי התחתנה בשישי בצהריים אז עוד הספקנו ללכת לחתונה וכמובן לנוח ולשחרר את כל ההכנות"

 

יש לכם טיפים לעומדים להתחתן?

" קחו נשימה עמוקה ותמיד תזכרו שהיום הזה הוא חגיגה של האהבה שלכם ולכן אל תתפשרו בדברים המהותיים שחשובים לכם."

 

נותני השרות:

עיצוב הזמנות: Bee Happy

המקום: גלריית דובנוב מאירהוף

צילום סטילס: אייל פריד

חליפות: דורון אשכנזי חליפות גברים

נעליים: ARAMA

עיצוב פרחים: סוד ירוק גבעתיים

מוסיקה: עמרי מליברה מיוזיק 

אטרקציות – מגנטים: טלגרמה מיתוג ארועים