הישר מתאילנד – מור ובת אל

12.03.2017

הן הכירו במשטרה, לפני שלוש שנים ורק עכשיו חזרו מירח דבש בתאילנד.. ישר להתארח אצלנו בבלוג…

מור ובת אל הכירו לפני שלוש שנים במשטרה. מקום העבודה שלהן. הן הכירו ב"שלום שלום" אך לא התפתח בהתחלה דבר, עד שבת אל התחילה לגשש ושלחה למור הודעה בפייסבוק. "זה מאוד מהר הפך לפלרטוט ומהפגישה הראשונה לא נפרדנו…" ממש לא מזמן הן חזרו מירח דבש בתאילנד, לביתן בפ"ת.

את ההצעה תכננה בת אל. התכנון המקורי היה סוף שבוע בים המלח.

בדרך למלון בת אל אמרה למור שהיא רוצה לקחת אותה לאיזה שהוא מקום. הן נסעו למצדה. שם בת אל התחילה להוציא כל מיני דברים מהרכב שלמור לא היה מושג שהם קיימים …

"עלינו לתצפית של מצדה בשעות אחר הצהריים, כמעט שקיעה, בת אל פרסה שמיכה, הפתיעה במגש פרות ענק, שמה את השיר שלנו ברמקול הנייד ותוך כדי זה שאלה אם אני רוצה להתחתן איתה…"

אז מסתבר שבת אל הייתה שואלת את השאלה לעתים קרובות, סתם כך במהלך היום, לרוב בסיטואציות מצחיקות, כמו בזמן שמור הייתה רוחצת כלים… מור על כל מקרה אמרה "כן" ! הפעם הסתבר שבאמת הייתה טבעת …

"ישר עניתי שכן. ואז היא הסתובבה והבנתי שהפעם היא עם טבעת."
הצעת הנישואים הייתה בתאריך 22.9.17.

בת אל מגיעה ממשפחה דתית ובהתחלה המשפחה ביקשה שלא יהיה אירוע. "אם אתן רוצות לחיות יחד זה בסדר, לא צריך אירוע גדול". לא הסכמנו לאמירה הזאת מכיוון ואנחנו מוקפות בהמון חברים והולכות לאירועים של כולם על מנת לשמח. רצינו שישמחו גם אותנו.. רצינו לחוות את העניין במלואו כולל כל מה שזה מצריך. לאחר כמה שבועות של הסברים על ההיגיון שבדבר קיבלנו אישור מהמשפחות והתחלנו לעבוד.

 

ההכנות היו מהירות. בחרנו מקום ותאריך, ומשם הכל התחיל לנוע."הייתה לנו טיסה סגורה לתאילנד , עוד מלפני הצעת הנישואים, ורצינו להתחתן לפני ולהפוך את הטיול לירח דבש.  סגרנו באולמי "קסאנדו" המדהימים שעמדו בכל ציפיותינו את התאריך 22.1.17."

"היו לנו חודשיים לערך מטורפים של הכנות. החלטנו ששתינו לובשות שמלות לבנות אבל נותנות טוויסט עם נעליים צבעוניות ולא קונבנציונליות.. הרי שלא מדובר בחתונה קונבנציונלית."

 

איך היה הלילה שלפני?
"אני לא חושבת שעיקלנו את העניין.. לא התרגשנו כלל.. ההתרגשות עלתה רק שנפגשנו אחרי ההתארגנות ביום החתונה." אמרה מור.

ביום החתונה, הן התארגנו יחד בבית. "המקום שנותן לנו הכי הרבה רוגע וביטחון." הן התייפו ועשו שיער ואיפור במקביל. את השמלה הן לבשו כל אחת בחדר נפרד. "ואז כשהכול מושלם ובמקום יצאנו אחת לשנייה בבית."

אחרי המפגש המשכנו לצילומי חוץ עם הצלם שבחרנו אוריאל מלסטר.

 

"את טקס החתונה העביר אברי גלעד האגדי שהבין את הרגישות של המשפחה הדתית שנמצאת בקהל. היו המון חובשי כיפות שכיבדו וחיבקו."

 

"ברחבה שמחנו עם דיג'י אבירם חיים שהיה מושלם, ועם  יוסף- אדון בלון שהרים וצבע לנו את הרחבה.. מומלץ ביותר."

נותר טעם של עוד…

 

 

מי נותני השרות?

מקום:  קסאנדו

צילום סטילס: אוריאל מלסטר

צילום וידאו: איתן גולן

איפור ושיער לשתינו: עדינה, סטודיו לעיצוב שיער ואיפור.

שמלות: kalakala ו sheli tzairi.
נעלים: מאסטרו (הצבע אומנם מהמם אבל הן לא נוחות כמו שחשבנו שיהיו ).

מוסיקה:  דיג'יי אבירם חיים.
אטרקציות: יוסף- אדון בלון