עונת החתונות נפתחה ועמה נפתח התיאבון להפקות מעוררות השראה.

גלית סבג צלמת האירועים וניצן קרוקר הפיקו יחד הפקת קונספט, וקיבצו את מיטב הספקים ונותני השירות בקהילה לסשן צילומים מרהיב במגרש הכדורגל של “בית דני” עם כמה מהטרנדים החמים של הקיץ:
ההפקה מספרת את סיפורם של שני גברברים (אורי פנירי ותום דבש), שהנם זוג גם בחיים האמיתיים, וחוץ מאהבתם זה לזה – המחבר ביניהם הוא אהבתם לכדורגל;
הם לא מפחדים מסטיגמות ועושים את זה בדרך שלהם.

lets-3lets-6

בחירה בקונספט כמו כדורגל יכולה להיות מסוכנת, אבל אגתה עיצוב אירועים שמרה על קווים נקיים, שהעניקו לעיצוב מראה מוקפד כראוי למעמד חתונה.
שחור, לבן וזהב הם שילוב קלאסי שתמיד עובד והשימוש בצורות גאומטריות מזכיר לנו שהטרנד המדהים הזה ממשיך איתנו גם לעונת החתונות הקרובה, וטוב שכך.
סוקולנטים, שלרוב מתחבאים מאחורי זרים גדולים, עברו למרכז הבמה והודגשו במקומות שונים ומגוונים. לסוקלונטים יש מראה מיוחד, אגרסיבי, קוצני, כאילו אומרים “אני באתי לנצח”, מה שהתאים לקונספט שבחרנו.
המיתוגיה שוב מפתיעים עם מיתוג מדוייק ונקי שמאגד את הכל ונותן את הלוק המודרני הנדרש.

lets-15lets-14

 

החליפות של דויד ששון, והנעליים של פיוקו נרו שנבחרו בקפידה על ידי הסטייליסטית שלנו נועה בן יצחק, יושבות בול ומשלימות את התמונה.
על האיפור והשיער המאפרת המוכשרת מיכל ששון.

lets-2lets-1

 

לא שכחנו טרנד נוסף שמלווה אותנו לתוך הקיץ והוא בר מתוקים חגיגי: מעבר לעובדה שהאורחים יודו לכם (גם המבוגרים… בינינו) הוא גם מוסיף צבעוניות ופאן וזו בעצם עוד דרך להדגיש את העיצוב ואת האופי של האירוע.

את השער שתפקד כחופה עיטרה נורית גרינברג “פפלו” בפרחי נייר מדהימים שהאורחים לא יפסיקו לדבר עליהם.

lets-12lets-4

אורי ותום הוכיחו לנו שוב,

שכשיש אהבה גדולה – צריך לחגוג אותה.

 

lets-10

lets-13

lets-11

lets-8

lets-9

lets-7