הן שמרו על קשר מעבר לים, בשלט רחוק. לבסוף האהבה ניצחה והן נישאו בשתי המדינות. מלאות בסטייל ושיק אמריקאי, עם פרטים קטנים שמרכיבים תמונה גדולה ויפה, מור ודיאנה משתפות אותנו בסיפורן.

מור במקור מהדרום ומאז 2012 תל אביבית, דיאנה היא קצינה בצבא האמריקאי במקור מניו יורק, שהוצבה בסיני .

הן נפגשו לפני שנתיים וחצי באילת. מור הייתה אז בחופשה עם חברות ודיאנה בחופשה עם החיילים שלה. והקליק בניהן היה מיידי. “לא לקח לנו יותר מידי זמן להבין שזאת יותר מסתם מערכת יחסים.”

 

צילום: דימה וזינוביץ’

 

הן ניהלו קשר מעבר לים ונפגשו פעם בתקופה. “במשך שנה היינו נפגשות פעם בחודש וכל השאר בשלט רחוק, אחרי שנה החלטנו לעבור לארה”ב כי התפקיד של דיאנה בסיני הסתיים.”

הצעת הנישואין הייתה באי מיקונוס שביוון. דיאנה היא זו שהציעה.

כשהגיעו התכנונים לחתונה הן הגיעו להחלטה שדרושות שתי חתונות- אחת למשפחה והחברים של דיאנה בלונג איילנד ניו יורק ואחת למשפחה והחברים של מור בישראל.

צילום: דימה וזינוביץ’

 

על המקום בארץ אבא של מור המליץ, הן התחתנו בחוות אלנבי “זה המקום המושלם לזוגות עם חתונה קטנה יחסית, יש במקום אווירה כפרית אבל בטעם טוב. האוכל מעולה, לא הפסקנו לקבל עליו מחמאות, האווירה כיפית ואינטימית והיחס אישי והוגן.” אמרה מור.
על הטקס, אופיו וניהולו היה להן קשה להחליט. הן התלבטו בן פן בידורי אזרחי לפן דתי. “התלבטנו אם לקחת רבנית שתכניס נגיעה של דת לטקס החלטנו ללכת על כיוון אחר לגמרי וסגרנו עם יאיר ניצני. יאיר הפך את הטקס לאטרקציה של החתונה, הוא היה מצחיק, מרגש, קצר וקולע ואפילו שילב אנגלית כדי שדיאנה וההורים שלה יוכלו להבין.”

 

מהחתונה בארץ, חוות אלבני צילום: דימה וזינוביץ’
מהחתונה בניו-יורק

 

בבוקר התארגנו ויצאנו לצילומי זוגיות נפלאים. (בארץ) בניו יורק הצילומים הזוגיים היו במהלך החתונה עצמה.

התארגנות בניו יורק
ההתארגנות בארץ. צילום: דימה וזינוביץ’

 

“השיא של הטקס היה הנאום המרגש של אבא שלי שגרם לכולם להזיל דמעה אבל בהחלט שליאיר היה חלק בכך . ” אמרה מור.
לחופה בארץ נכנסו עם השיר There will be time- Mumford & sons

צילום: דימה וזינוביץ’

 

לחופה בניו יורק נכנסנו עם השיר Haley Reinhart- Can’t Help Falling in Love With You (Cover)

 

בטקס שילבנו טעימות של יין, שבירת כוסות וטבעות.

צילום: דימה וזינוביץ’

בגדול שתי חתונות זה כאב ראש, מלא לחץ מלא ארגונים ומלא אנשים לרצות! אבל זה נתן לנו את האופציה ליהנות מכל העולמות ולחוות את ההתרגשות המטורפת הזאת פעמיים אז זה בהחלט היה שווה את זה.

“בסוף החתונה הראשונה הסתכלנו אחת על השניה ופשוט סירבנו להאמין שזה נגמר, חודשים שלמים של הכנות הסתיימו לפני שהספקנו למצמץ. למזלנו המשפחה תכננה לנו סוף שבוע שלם של חגיגות בלונג איילנד, החתונה היתה חתונת בוקר/ צהריים ואחרי החתונה המשכנו ישר לאפטר פרטי מדהים ובהמשך הסוף שבוע יכולנו פשוט להירגע ולחגוג עם המשפחה והחברים הקרובים.”

אילו טיפים הייתם נותנים לזוג שעתיד להתחתן?

“טיפ אחד שהיינו נותנות לזוג שעתיד להתחתן זה תתחילו מוקדם תעשו הכל באיזי, תשתדלו לא לתת לזה להלחיץ אתכם/ן ותהנו מהתהליך! בסך הכל מדובר ביום אחד, כמה שעות בודדות ולמרות שזה יום מרגש ומיוחד, היום הזה יהיה מדהים בזכות האנשים שבאו לשמוח איתכם/ן ולא בזכות הצבע שבחרתם/ן ,העיצוב המקורי של ההזמנות או הצבע של השמלה של הסבתא, באמת שזה לא ישנה כלום, מבטיחות!

דבר נוסף זה תעברו על המצב הכלכלי שלכם, תחליטו על תקציב ותעמדו בו! תחליטו מה האלמנט של החתונה שהכי משמעותי לכם/ן (אם זה מי שיערוך את הטקס, הפרחים, המוזיקה או האולם) ושם תשקיעו כמה שצריך ובשאר תצמצמו. אל תסחפו לרכישות מעבר לכך, חתונה מהממת ניתן לתכנן בכל תקציב- ואנחנו תכננו שתיים בשתי ארצות שונות אז תסמכו עלינו!”

מה צופן העתיד?

“חתונה נוספת במרוקו. סתם.” צוחקת מור.

“דברים די סטנדרטים אני מניחה, אני עובדת על התואר השני שלי, דיאנה עובדת על הקריירה הצבאית שלה, מטיילות הרבה, חושבות על הרחבת המשפחה ומקוות ומתפללות שמוסד הנישואין בארץ ישתנה, יתקדם ויקל עלינו לחזור לארץ.”

עוד מהחתונה בארץ

ניו – יורק

 

מי נותני השרות:
מקום האירוע בארץ: חוות אלנבי    |    מקום האירוע בחו״ל: Giorgio’s on Long Island

צילום סטילס בארץ: דימה וזינוביץ’ 

צלם וידאו בארץ: רומן פלוטקי

מוסיקה: מיכל שר ❤

איפור: אלכס מיכל

שיער: רוני אבן