טל פגשה את גלי במועדון צלילה באילת, את בוקר החתונה העבירה על כל אחת בנפרד. האחת עם משפחה, אוכל, בלאגנים ועניינים, האחרת עם גבינות ויין. גלי עדין מחכה להצעה….

גלי, מהנדסת מכונות וטל, ביולוגית ימית בדרך לדוקטורט. רק חזרו מירח דבש ארוך, מגניב ומפנק. חמש שנים אחרי המפגש, נשואות טריות. מתארחות ומשתפות אותן כאן בבלוג. היום מתגוררות ביחד בתל אביב.

מי הציעה למי נישואין  ואיך?

טל הציעה לגלי נישואין. היינו בשביל ישראל, בחלק של הכרמל. באחת העצירות כשראינו את כל הנוף, פתאום לפתע נשלפה טבעת והשיחה שהתנהלה היית כזו:

טל: קחי

גלי: מה קחי? אם את לא מציעה אני לא מסכימה

טל: נו, קחי

גלי: תגידי תודה שאני לא דורשת שתכרעי ברך!

טל: נו… קחי!

גלי: סבבה לקחתי, אבל לא הסכמתי עד שלא תגיע הצעה..

תאריך החתונה: 29.05.16

כשבישרו על החתונה למשפחה והחברים, היו כאלה שעפו משמחה, כאלה שהרימו גבה, אך זה לא עצר בעדן. את הלילה שלפני העבירו בנפרד (כמו שכתוב בהלכה… 😉 ) פשוט כי התארגנו במקומות שונים. גלי בראשון לציון עם המשפחה שלה וטל בהרצליה עם חברות שלה.. הן נפגשו רק ב15:00 באותו יום.

 אחרי המפגש המרגש בהרצליה, בבית משפחתה של טל, הן המשיכו לצילומי זוגיות  בים, באופן סמלי, במקום בו הכל התחיל.

טל, שאלופה בסקרי שוק באינטרנט, ערכה סקר קטן והגיע עם שלוש אופציות לכל ספק. מאחר והQ בהרצליה, הוא מקום יפיפה, באורית טבע ונוף באמצע המרכז. ומאחר וגלי היא בחורה החלטית, ואם טוב לה אז אין לה צורך לבדוק עוד אופציות, נסגר המקום. דודה של טל, היתה אחראית על העיצוב, אז היה להן ראש שקט.

את הטקס הנחה דוד של טל, שכבר חיתן את אח שלה בחתונה לא יהודית, איש שנון ומצחיק לדעתן, לכן היה להן ברור שהוא יעשה זאת. הטקס היה מרגש ויפה, הן בחרו לעשות 7 ברכות אלטרנטיביות (וקצרות, חשוב לא לחפור יותר מידי) שכתבו ובירכו האנשים הכי קרובים להן. זה היה מאוד מרגש לשמוע מילים מהלב של אנשים ולא משהו שנאמר כתבנית. לחופה הן נכנסו לצלילי “As long as you love me” , שטל בכבודה ובעצמה שרה והקליטה.

 

לסיכום, גלי וטל נהנו מהיום חתונה שלהן מאוד, הוא היה אירוע שמח ומוסיקלי, גלי, טל והאורחים, נהנו מתיפוף ומוסיקה חיה ומגוונת בניצוחה של נתי ניב הDJ. הן התרגשו לראות את החיבוק והאהבה מהמשפחה והחברים שהגיעו, רקדו ושימחו. הן ציינו שגם הגיעו חובשי כיפות וזה ריגש אותן מאוד.

 

 

אילו טיפים הייתם נותנים לזוג שעתיד להתחתן?

תהנו מהיום הזה. אין מה להתעצבן על דברים שלא קראו כמו שרציתם. תבואו להנות. אל תבואי לבקר ולבדוק האם כל מה שביקשתם קרה. סביר להניח ש95% ממה שרציתם קרה. תנו ל-5% האלה להיות שוליים ופשוט להנות מהדרך.. לאף אחד זה לא משנה באמת באיזה קיפול בדיוק המפיות..

משפט לסיום:

תהנו מהיום הזה.

 

אחרי חתונה כזו שמחה, אין לנו ספק שגם המשך הדרך שלהם תהיה רצופה אושר ואנחנו מאחלות לכן, טל וגלי היקרות, שהחיוכים לעולם לא ירדו לכם מהפנים… 🙂

 

נותני השרות:

מקום האירוע:  גן אירועים קיו Q גליל ים

צילום סטילס:   רגעים נפלאים
צילום וידאו:   רגעים נפלאים
מוסיקה:   דיג’י נתי ניב
שמלות:   גליה למל
איפור ושיער:  יוליה ימפולסקי, הגר כהן